Первинні засоби пожежегасіння та дослідження якості вогнегасіної речовини.

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний університет Львівська політехніка
Інститут:
Не вказано
Факультет:
Не вказано
Кафедра:
Не вказано

Інформація про роботу

Рік:
2005
Тип роботи:
Лабораторна робота
Предмет:
Основи охорони праці
Група:
КІ-З

Частина тексту файла

Міністерство освіти і науки України Національний університет „Львівська політехніка” Звіт з лабораторної роботи №33 на тему: „Первинні засоби пожежегасіння та дослідження якості вогнегасіної речовини” Підготував: ст. гр. КІ-3 Львів 2005 Тема: Первинні засоби пожежегасіння та дослідження якості вогнегасіної речовини. Мета: ознайомитись з первинними засобами пожежегасіння; дослідити та встановити придатність піноутворювача для одержання вогнегасіної речовини (піни). Короткі теоретичні відомості: У комплексі заходів, спрямованих на ліквідацію пожежі, що використовуються в системі протипожежного захисту, важливе значення має вибір найраціональніших способів та засобів припинення горіння згідно із ДБН В.2.5-13-98 „Пожежна автоматика будинків і споруд”. Існують такі основні способи припинення горіння: Охолодження зони горіння або речовини, що горить, нижче певних температур Ізоляція вогнища горіння від повітря. Зниження концентрації кисню в повітрі шляхом розбавлення негорючими газами. Хімічне гальмування (інгібування) швидкості реакцій окислення (горіння) у полум’ї. Механічний зрив полум’я сильним струменем води, порошку чи газу. Створення умов вогнеперешкоди, за яких полум’я поширюється через вузькі канали, переріз яких менше діаметра що гаситься . Практична реалізація способів припинення горіння можна досягти за допомогою вогнегасних речовин та технічних засобів. Послідовність виконання роботи: Опис лабораторної установки: Визначення кратності та стійкості повітряно-механічної піни проводять на лабораторній установці (рис.6), що складається з вимірної ємності 1, компресора 2 та трубки 3 для подачі повітря на дно ємності. Компресор обладнаний вимикачем 4 та регулятором подачі повітря 5.  EMBED Visio.Drawing.6  Рис. 6 Схема лабораторної установки: – мірна ємність; – повітряний компресор; – скляна трубка; – вимикач; – регулятор подачі повітря. Таблиця 1 Таблиця 2 Висновок: з даної лабораторної роботи ми досліджували якості вогнегасіної речовини, визначали стійкість та кратність 5, 3 та 2% розчину. Аналізували результат роботи , і вони є близькі до нормативних даних, тому можна рахувати, що дослід виявився вдалим і з речовинами можна працювати (тобто вогнегасники можна використовувати).
Антиботан аватар за замовчуванням

01.01.1970 03:01

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Новини